Copywriting

 

Chystáte se na pravidelné nebo občasné psaní newsletterů a potřebovali byste vzor? Shromáždila jsem pro vás nejdůležitější informace potřebné pro napsání newsletteru.

Kterých zásad byste se měli držet při psaní článku, aby se čtenářům dobře četl, umístil se na předních místech v Googlu a zároveň měl velký dosah? Pojďme se na to podívat.

Je vaším snem živit se jako copywriter, ale nemáte žádné klienty a ještě jste nic za peníze nenapsali? Věřte, že v této situaci nejste sami - i já jsem začínala a vím, jak je těžké získat první klienty a reference.

Rozhodla jsem se, že se na svém blogu budu věnovat i feng-šuej, protože mě tohle téma hodně zajímá a ráda bych je s vámi sdílela. Pokud se vám totiž v psaní nebo podnikání nedaří, právě feng-šuej vám může pomoci.

Jak se stát copywriterem a začít si vydělávat psaním? Tuhle otázku jsem si před několika lety položila také. A protože jsem v té době shodou okolností absolvovala Gallup test na určení silných stránek osobnosti, zjistila jsem, že shromažďování informací, jejich analýza, hledání chyb a psaní jsou přesně ty oblasti, kde mohu uspět.

Copywriting

16.06.2019

Co je to copywriting
a proč vám texty nenapíše copywrighter