Jsem copywriterka s vášní pro SEO a psaní knih 

Co napíšu pro vás? 


Jako copywriterka vám pomohu nejen s psaním textů, ale i se SEOvytvořením obsahové strategie, abyste získali více zákazníků a lepší pozice ve vyhledávači.  

Specializuji se na webový copywriting, ale poradím si i se sloganem,  tiskovou zprávou, rozhovorem a dalšími formáty. Spolupracuji s klienty z oblasti fotovoltaiky, školství, kosmetiky, kancelářského zařízení, ergonomie práce i automobilového průmyslu. Než se pustím do psaní, každé téma si pečlivě nastuduji – proto si poradím s každým tématem.     

Můj recept na úspěšné texty

Nikdy "nevařím z vody". Vždycky píšu na základě analýz a v textech  používám vaše slova. Navíc ale přidávám ty správné emoce a špetku kreativity, aby si vás klienti zapamatovali. To vše podle pravidel copywritingu, marketingu a UX.  

Jak to začalo

Už jako malá jsem se chtěla stát spisovatelkou. Možná to bylo tím, že jsem vyrůstala ve tvůrčím prostředí, dědeček byl spisovatel a maminka psala příběhy a básničky pro děti. Psaní mi dávalo vždycky energii a to se nezměnilo. První kniha

Věřím, že pokud člověk něco opravdu chce, dokáže to.  Možná proto jsem dnes autorkou několika knih. První, román pro dívky Angela, vyšla v roce 2013. 


 


Novinářka

Mým dalším snem bylo psát rozhovory a články do novin a časopisů. To se mi podařilo už během studia na vyšší odborné škole publicistiky.

I když jsem dnes copywriterka, a ne novinářka, tak rozhovory dělám ráda dodnes (v současné době připravuji rozhovory se spokojenými zákazníky a partnerskými techniky společnosti Autobezobav na web této firmy a také na web firmy Cebia).


 Editorka v nakladatelství

13 let jsem pracovala jako editorial manager v nakladatelství kalendářů a diářů Presco Group. 
Copywriterka

Po mateřské jsem se rozhodla udělat změnu – hlavně proto, abych měla dostatek času na dceru. A tak jsem od roku 2015 na volné noze. Začala jsem podnikat jako korektorka, ale stále více mě to táhlo ke copywritingu a později i k SEO. 

Dnes je mou hlavní prací psaní a úprava textů pro online podnikatele a firmy a texty opravuji už jen občas. Když nepíšu texty pro klienty, dělám pro ně textové audity webů a radím jim se SEO. 

V letech 2021 a 2022 jsem byla členkou  copywriterského týmu Ingrid Dach v jejím online kurzu Prodávejte jako hvězda. 


 


"S Jarkou jsem spolupracovala několik let, kdy dávala zpětnou vazbu na texty klientek v mých kurzech. Vybrala jsem si ji díky jejím zkušenostem s různými typy textů a dlouholeté kariéře v copywritingu. Jarka je spolehlivá, svou práci vždycky splnila včas a ve stoprocentní kvalitě – její zpětná vazba na texty byla konstruktivní a přínosná pro klientky. Spolupráci s Jarkou s radostí doporučuju všem, kteří hledají zkušenou a spolehlivou copywriterku."

                                    Ingrid Dachhttps://ingriddach.cz/                                    
Copywriting a SEO se učím od nejlepších

Neustále se vzdělávám a učím se od těch nejlepších. Na kurzech, školeních, konzultacích i díky zpětným vazbám. Absolvovala jsem:


 online kurz copywritingu Jak přepsat web od Michaely Weikertové,

✓ konzultace u Anny Sálové z Content Wizards,

✓ SEO školení u Pavla Ungra,

✓ SEO workshop u agentury Robert Němec,

✓ konzultace a video školení Michala Binky Praktická tvorba analýza klíčových slov krok za krokem,  

✓ online kurz Ingrid Dach Prodávejte jako hvězda,

✓ online kurz Copykiller. 


Co mě baví

Když nepracuji, ráda čtu, píšu básničky a také povídky a romány. Kromě psaní se zajímám o feng-šuej, pravidelně cvičím jógu a pillates a miluju zvířata (všechny, ale 🐱 vedou :).


E-book zdarma

Jsem autorkou e-booku zdarma 10 kroků k lepším textům, který si můžete stáhnout ZDARMA, a udělat tak první krok k restartu vašeho podnikání.Vydané knihy

2013 – sbírka básní Soukromý herbář (nakladatelství Alfa-Omega). Sbírka obsahuje mimo jiné verše, které zvítězily v literární soutěži rozhlasového Mikrofóra a které Mirek Kovářík představil ve svém pořadu Zelené peří v divadle Rubín.

2013 – román pro dívky Angela (vydavatelství Akcent), vydaný pod pseudonymem Martina Symerová

2016 – sbírka povídek Nechoď pryč (nakladatelství Alfa-Omega)

2021 – román Kaleidoskop lásky (nakladatelství Naše vojsko), vydaný pod pseudonymem Martina Symerová

2021 – sbírka básní Tajná znamení (nakladatelství Alfa-Omega) 


 


Chcete texty ode mě? Napište mi a já se vám co nejdříve ozvu.