Korektury českých textů 

"Klienti oceňují na mých službách rychlost, kvalitu a spolehlivost. Jsou to hodnoty, na kterých stavíte i vy? Pak si budeme rozumět."


Potřebujete texty na jedničku, ale plavete v pravidlech češtiny a se stylistikou jste na štíru? Nebo se chcete věnovat podnikání a neztrácet čas opravami textů? Korektury svěřte mně. V oboru mám 20 let praxe a spolupracuji jak s malými firmami, tak s velkými a zavedenými společnostmi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"S Jarkou spolupracujeme už nějakou dobu a není nic, co bych jí vytkla. Je vždy milá, ochotná, vstřícná, pohotová a profesionální. Většinou připravuje pro naši firmu korektury kampaňových materiálů, ale teď nám udělala i korekturu všech našich firemních materiálů, které procházely redesignem. Ani titulky ve videu pro ní nejsou problém :) Všem spolupráci s Jarkou rozhodně doporučuji."

Martina Dudková

Marketing Executive ve firmě MultiSport Benefit 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zvyšte svou důvěryhodnost bezchybnými texty

Víte, že bezchybné texty jsou jedním z faktorů zvyšujících důvěryhodnost firmy? Zachráním vás, pokud potřebujete korekturu webových, reklamních a firemních textů, knih, brožur, letáků, newsletterů, příspěvků na sociální sítě, kalendářů nebo diářů a poradím si i s videotitulky.

6 důvodů, proč si objednat opravu textu u mě:

 • odbornost (VOŠ publicistiky) - nevyhýbám se žádným tématům - pokud potřebuji konzultaci, vím, kam se obrátit
 • zkušenosti (20 let praxe)
 • záruka kvality (dvojí čtení za cenu jednoho)
 • rychlost (v případě volné kapacity a rozsahu
  do 10 normostran dodám zakázku do druhého dne)
 • všechny druhy dokumentů (word, pdf...)
 • dobré reference (mezi mé klienty patří např. MultiSport, Modrý koník nebo PRESCO GROUP, přední český výrobce kalendářů, diářů a školních potřeb)

Ceník:

 • Běžný text
  90 Kč/normostrana (1-5 stran)
  80 Kč/normostrana (5 a více stran)
  expresní zpracování do 24 hodin - 100 Kč/normostrana (max. 10 normostran)
 • Kalendáře a diáře, videotitulky
  250 Kč/hodina

Hledáte korektora, který na vaši zprávu odpoví obratem a je k dispozici 7 dní v týdnu? Právě jste ho našli. Stačí vyplnit kontaktní formulář.