E-book 10 kroků k lepším textům 


Toužíte psát texty, na které budou lidé 
  reagovat?

- Chcete se v psaní zlepšit?

- Máte pocit, že vaše texty nefungují?

Naučte se 10 snadných pravidel copywritingu a přitáhněte si více zákazníků  

Naučte se 10 kroků, díky nimž budou vaše texty lépe fungovat a přivedou vám více  zákazníků

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení souvisejících s tématem. Jako dárek vám zašlu 10 kroků k lepším textům.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Jaroslava Nováková, Mimoňská 623/3, Praha 9,190 00, IČ 03990630) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


V e-booku najdete 10 rychlých tipů pro psaní prodejních textů, které si můžete hned vyzkoušet v praxi.


Díky těmto pravidlům vám zákazníci více porozumí a snadněji je přesvědčíte k akci.
Jsem copywriterka, korektorka i autorka příběhů a už 6 let pomáhám podnikatelům nastartovat i rozvíjet jejich byznys pomocí textů.

V copywritingu jsem začínala jako samouk, a tak vím, že i vy se můžete naučit psát skvělé texty, pokud se rozhodnete na sobě pracovat.

Stáhněte si e-book 10 kroků k lepším textům a naučte se 10 zásad pro srozumitelnější a přesvědčivější psaní, které vám přivede více zákazníků.