Test Jak jste na tom s češtinouNejste si jisti, jestli se píše 1990 - 1991 nebo 1990-1991?

Zkuste si test na hledání chyb v psaní pomlčky a spojovníku.

Chci si udělat test

V testu jsou chyby a vaším úkolem je všechny chyby najít a opravit - tak jako to dělají korektoři.

Následnou kontrolu udělejte podle klíče.


Sledujte můj web nebo vstupte do mé skupiny Copywriting nejen pro začátečníky. Brzy dám vědět, kdy se otevře můj 4týdenní online kurz zdarma Texty na jedničku s podporou ve skupině.

-

Naučte se 10 kroků, díky nimž budou vaše texty lépe fungovat a přivedou vám více  zákazníků

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení souvisejících s tématem. Jako dárek vám zašlu 10 kroků k lepším textům.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Jaroslava Nováková, Mimoňská 623/3, Praha 9,190 00, IČ 03990630) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


V e-booku najdete 10 rychlých tipů pro psaní prodejních textů, které si můžete hned vyzkoušet v praxi.


Díky těmto pravidlům vám zákazníci více porozumí a snadněji je přesvědčíte k akci.
Jsem copywriterka, korektorka i autorka příběhů a už 6 let pomáhám podnikatelům nastartovat i rozvíjet jejich byznys pomocí textů.

V copywritingu jsem začínala jako samouk, a tak vím, že i vy se můžete naučit psát skvělé texty, pokud se rozhodnete na sobě pracovat.

Stáhněte si e-book 10 kroků k lepším textům a naučte se 10 zásad pro srozumitelnější a přesvědčivější psaní, které vám přivede více zákazníků.